Koło Młodych Redaktorów

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów klas IV – VI, którzy chcieliby zostać szkolnymi dziennikarzami. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy w każdy poniedziałek od godziny 14.25. W czasie zajęć będziecie mieć szansę nauczyć się redagowania artykułów prasowych oraz zapoznacie się z innymi formami wypowiedzi pisemnych. Wspólnie będziemy redagować pisemko uczniowskie „Szkolna Miedza”, które ukazuje się również na naszej stronie internetowej. Na zajęciach nie brakuje także czasu na zabawę. Poprzez gry językowe wzbogacamy nasze słownictwo i rozwijamy umiejętność pisania. A jeśli nie możecie przychodzić na zajęcia, a chcielibyście, aby wasz tekst ukazał się w pisemku, przynieście go do opiekuna koła, pani Ludwiny Wyderki. Czekamy na Was!